HET SISMATEC
TEAM
Wij zijn leverancier van oplossingen voor productie & verpakkingsprocessen van voedingsmiddelen en beschikken over een breed assortiment stand-alone & in-line oplossingen. Ontmoet ons team op deze pagina!

Het Sismatec Team

null

Contact opnemen met Gerard?

Email: g.buis@sismatec.nl
Telefoon: +31 6 54 21 03 23

Gerard Buis

Directeur
null

Contact opnemen met Rogier?

Email: r.drost@sismatec.nl
Telefoon: +31 6 57 05 05 30

Rogier Drost

Service Manager
null

Contact opnemen met Gerrit?

Email: g.tijhof@sismatec.nl
Telefoon: +31 6 22 47 34 65

Gerrit Tijhof

Commercieel Directeur
null

Contact opnemen met Egbert?

Email: e.roerink@sismatec.nl
Telefoon: +31 6 51 01 01 97

Egbert Roerink

Sales Manager
null

Contact opnemen?

Chantal
Email: c.kolner@sismatec.nl
Dominique
Email: d.wilmink@sismatec.nl
Wilma
Email: w.buis@sismatec.nl

Chantal Kolner, Dominique Wilmink & Wilma Buis

Administratie & Finance
null

Contact opnemen?

Christiaan
Email: c.terhofte@sismatec.nl
Telefoon: +31 546 874119
Cem
Email: c.ceran@sismatec.nl
Telefoon: +31 546 874 119

Christiaan ter Hofte & Cem Ceran

Spareparts
null

Contact opnemen met Gilian?

Email: 0.buis@sismatec.nl
Telefoon: +31 6 14 62 53 72

Olga Buis

Management Assistent
null

Contact opnemen met Jasper?

Email: j.slaghekke@sismatec.nl
Telefoon: +31 546 874 113

Jasper Slaghekke

Sales
null

Contact opnemen met Dianne?

Email: d.bouman@sismatec.nl
Telefoon: +31 6 47 00 44 13

Dianne Bouman

Accountmanager Proseal
null

Contact opnemen met Martin?

Email: m.braamhaar@sismatec.nl
Telefoon: +31 6 30 37 60 16

Martin Braamhaar

Accountmanager
null

Contact opnemen met Gerrit?

Email: g.preuter@sismatec.nl
Telefoon: +31 6 11 11 11 11

Gerrit Preuter

Sales
null

Contact opnemen met Gilian?

Email: gilian.buis@sismatec.nl
Telefoon: +31 6 312 817 56

Gilian Buis

Service Support
null

Contact opnemen met Miguel?

Email: m.buis@sismatec.nl
Telefoon: +31 6 29 24 01 74

Miguel Buis

Sales
null

Contact opnemen met Marco?

Email: m.zieleman@sismatec.nl
Telefoon: +31 6 82 14 54 29

Marco Zieleman

Accountmanager
null

Contact opnemen met Milan?

Email: m.juninck@sismatec.nl
Telefoon: +31 6 22 04 46 13

Milan Juninck

Accountmanager Proseal
null

Contact opnemen met Tom?

Email: t.terweele@sismatec.nl
Telefoon: +31 546 874 118

Tom ter Weele

Projects & Engineering
null

Contact opnemen met Paul?

Email: p.sloos@sismatec.nl
Telefoon: +31 546 874 118

Paul Sloos

Inkoper
null

Contact opnemen met Jorn?

Email: j.wilde@sismatec.nl
Telefoon: +31 546 874 118

Jorn Wilde

Service support
Ons team versterken?